top of page
estralla web arka plan.png

DJ CAST

Berkil Kübra Ceran

Ankara Capital Tango Kurucu Eğitmeni
* Tango DJ'i
*Siempre Tango Ayakkabıları Genel Koordinatörü
2009 yılında tangoyla tanıştığımdan beri tango müziğine olan ilgim beni DJ'lik eğitimi almaya motive etti.
2012 yılından bu yana eğitimlere katılıyorum. Türkiye'de yerel milongalarda, uluslararası festivallerde ve maratonlarda performans sergilediğim DJ'lik mesleğimde kendimi geliştirmeye ve geliştirmeye çalışıyorum. Halen DJ'lik üzerine özel eğitimler alıyorum.
2023 yılına kadar 102 etkinlikte sahne aldım.
Enerjik ve dinamik tandalardan hoşlanan biriyim.

berkil3.jpg
sabri güleç2.jpg

Sabri Güleç

Sabri Güleç tangoya ilk olarak 2008 yılında başladı, daha sonra 2010 yılında tango müziğine kendini kaptırdı ve kendini bu güzel ezgilerin sonsuz dünyasının içinde buldu.

Böylece tango DJ'i olma yolculuğu başladı.

 

İstanbul'daki lokal milongalarda düzenli olarak performanslar sergilemeye başladı. Bununla birlikte Marsilya (Fransa), Malmö (İsveç), Varşova (Polonya), Midilli (Yunanistan), Prag (Çekya), Floransa ve Napoli (İtalya), Varna ve Plovdiv (Bulgaristan) , Dubai (BAE) ve Beyrut’ta (Lübnan) uluslararası deneyimler kazanma şansı buldu.

 

2013’ten itibaren Türkiye'nin çeşitli illerinde düzenlenen dünyaca ünlü festival ve maratonlarda tandalarını paylaşmanın mutluluğunu yaşadı.

 

Tango müziğinde hiç bitmeyen araştırmalar ve arşiv çalışmalarıyla her geçen gün daha da motive olmaktadır. Altın çağın büyük bir hayranıdır, ancak son sözün her zaman pistteki dansçılara ait olduğuna inanır.

Selçuk Eminağaoğlu

1977 de Trabzon da doğdu
Üniversiteyi İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde okudu ve Biyokimya Uzmanı olarak halen çalışmaktadır
Tangoyla 2007 yılında tanıştı, kendi grubuyla sahne alması yanında dans da hep içinde bir aşk olarak yaşadı. Son dönemlerde tango dj liğinde de tecrubelerini bizlerle paylaşıyor

TDJ Berkil
TDJ Selçuk
selçuk1.jpg
TDJ Handan
handan2.jpg

Handan Gölgeli

Handan Gölgeli Arjantin Tango ile ilgilenmeye 2011 yılında başladı. 2015 yılından bu yana eğitmen olarak tango dersi vermektedir. 2016 yılında Tango DJ liği eğitimi alarak Tango etkinliklerinde Tango Dj liği yapmaya başlamıştır. Lokal milongalarda uzun zamandır tango Dj liği yapmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin bir çok yerinde düzenlenen kamp, ve tango buluşmalarında da tango Dj yi olarak performans sergilemiştir. Çoğunlukla ritmik tango müziklerinden hoşlanır.

bottom of page