top of page

DJ CAST

Mor Glow
Mor Glow
IMG_3779(1).jpeg

Giuseppe Clemente

Tango DJ

Giuseppe, başlangıçtan günümüze tüm tango müziğini sever; DJ olarak Tango'nun "Altın yıllarını" tercih ediyor ama atmosferi ve dans pistinin durumunu dikkatle takip ediyor ve Milonga'nın atmosferi gerektiriyorsa Guardia Vieja'ya yapılan bazı gezilere aldırmıyor…. yani kural yok!!
Son yıllarda Roma'daki Milongaların neredeyse tamamında düzenli olarak DJ'lik yaptı..
Giuseppe, aşağıdaki Tango Maratonları, Encuentros ve Festivallerde DJ'liğe davet edildi:
Buenos Aires (Confiteria Ideal, Salon Canning - Porteño y Bailarin, Practica 10, La Baldosa, Zona Tango, Unitango Independencia)
Amsterdam, Antalya, Atina, Barcellona, ​​Batum, Belgrad, Beyrut, Bergen, Beskid, Kapadokya, Chelyabinsk, Krakov, Girit, Kıbrıs, Dubai, Dublin, Dubrovnik, Eskişehir, Helsinki, İstanbul, İzmir, Kiev, Girne, Lillehammer, Lodz, Minsk, Marsilya, Moskova, Nantes, Lefkoşa, Odessa, Oslo, Paris, Prag, Riga, San Petersburg, Stockholm, Strasbourg, Tallinn, Tel Aviv, Ustròn, Viyana, Vilnius, Zagreb, Varşova ve İtalya: Ancona, Bari, Brindisi, Catania, Cosenza, Fermo, Foggia, Latina, Lecce, Napoli, Ostuni, Paestum, Padova, Rimini, Roma, Sorrento, Teramo, Vicenza ve daha fazlası.

Mor Glow
IMG-3842.jpeg

Melih Meriç

Tango DJ

Melih Meriç kendisini “iyi bir maraton dansçısı” olarak tanımlar. Chillout Tango Maratonu’nun co-organizatörüdür ve farklı ülkeleri ve farklı Tango etkinliklerini gezmekten çok keyif almaktadır. 
2019, 2021  ve 2022 yıllarında Avrupa'da en çok uluslararası Tango etkinliklerini ziyaret eden Türk dansçı olduğunu belirtmektedir. 
2016 yılında DJ'liğe başlamıştır ve milongalarda sosyal dansçıların, en iyi müziği dinlemeyi ve en iyi müzikle dans etmeyi hakettiğini fark etmiştir. Bu yüzden müzik seçimleri için araştırma yapmış ve “Bir Tango DJ'i beğendiği  şarkıları değil, sosyal dansçıların en çok beğendiği şarkıları çalmalı” sonucuna ulaşmıştır. Çünkü dansçıların, sürprizlerle dolu tandaları sevmediklerini anlamıştır, tıpkı restoranlara gidenlerin de sürpriz yemekleri yemeyi pek sevmedikleri gibi. Ve fikrini daha iyi tanımlayacak şu söze sahiptir.  “Damaklar ve kulaklar muhafazakardır.” 
DJ GOGO'nun (Gökhan Toygar) öğrencisidir ve ulusal ve uluslar arası etkinliklerde DJliğe devam etmektedir..

Mor Glow
Mor Glow
Mor Glow
For The Festival Post (1).jpeg

Tango Beat Busters

Tango DJ Alp & Tümay

Tango Beat Busters ile tanışmadınız mı? Ekim 2015'te Alp ve Tümay ilk kez Tango Beat Busters adlı bir DJ Duo olarak birlikte performans sergilediler. Ve o zamandan beri, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir ve Antalya'nın yerel milongaları ile birlikte Türkiye'deki çeşitli Uluslararası Tango Festivalleri ve Maratonlarında toplam 190'dan fazla performans sergilendi.

İkili, dans pistinin enerjisini kendi enerjileriyle uyum içinde birleştirmek ve tandalarını buna göre seçmekten keyif alıyor. TangoBeatBusters olarak asıl amaçları Arjantin Tangosunun tüm dönemlerinden en iyi şarkıları çalarak tüm dansçıların enerji seviyelerini yükseltmektir.

Mor Glow
unnamed.jpeg

Murat Gürmen

Tango DJ

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

Mor Glow
Giuseppe Clemete
Melih Meriç
Murat Gürmen
Tango Beat Busters
bottom of page