top of page

01 Aralık Cum

|

Dede Park Hotel

Estrella Tango Fest 4

Sevgili tango Severler; Yıldızlarla dans et sloganı ile yola çıktığımız Estrella yolculuğumuzda; Türkiye nin yıldızı Eskişehir’de yine Tango yıldızları buluşuyor. Siz de bu muhteşem buluşmaya tanık olmak ve yerinizi almak istemez misiniz?

Estrella Tango Fest 4
Estrella Tango Fest 4

Time & Location

01 Ara 2023 21:00 – 03 Ara 2023 19:00

Dede Park Hotel, No:, Yenibağlar, İsmet İnönü-1 Blv No:120, 26170 Tepebaşı/Eskişehir, Türkiye

About The Event

Sevgili tango Severler;

Yıldızlarla dans et sloganı ile yola çıktığımız Estrella yolculuğumuzda; 

Türkiye nin yıldızı Eskişehir’de  yine Tango yıldızları buluşuyor. Siz de bu muhteşem buluşmaya tanık olmak ve yerinizi almak istemez misiniz?

Estrella Tango Fest Eskişehir’in en önemli tango etkinliklerinden biri. Eskişehir Stüdioekho’nun kurucu  eğitmenlerinden Melek Erol ve Handan Gölgeli’nin organize ettiği bu ekinlik Türkiye’nin her yerinden tango severleri bir araya getiren kaçırılmaması gereken muhteşem bir organizasyon…

Birbirinden değerli Tango eğitmenlerinin, Dj’lerin ve Dansçıların bir araya geldiği, bu yıl dördüncüsü yapılan Estrella Tango Fest’de sizin de yıldızınız parlasın.

Türkiye’nin en güzel ve en modern, şehirlerinden biri olan Eskişehir’i görmek,  birbirinden değerli Tango eğitmenlerinden ders almak, yeni insanlarla tanışmak, Eskişehir’in en güzel mekanlarından  Dede Park Hotel’in büyüleyici atmosferinde  dans etmek için muhteşem bir fırsat….Bugüne kadar Estrella Tango fest ile tanışmadıysanız ajandanıza tarihleri not edin ve erken kayıt için acele edin….

Siz de dansınızı bizimle paylaşın, festivalimizin yıldızı olun…

Schedule


  • 6 saat

    Açılış Milongası

    DEDE PARK HOTEL

  • 1 saat

    Ritmik Adımlar ve Süslemeler

    Studio EKHO
10 öge daha mevcut

Share This Event

bottom of page