top of page

24 Kas Per

|

GAGA ESKİŞEHİR

Estrella Tango Fest 3

Sevgili tango Severler; Yıldızlarla dans et sloganı ile yola çıktığımız Estrella yolculuğumuzda; Türkiye nin yıldızı Eskişehir’de yine Tango yıldızları buluşuyor. Siz de bu muhteşem buluşmaya tanık olmak ve yerinizi almak istemez misiniz?

Estrella Tango Fest 3
Estrella Tango Fest 3

Saat ve Yer

24 Kas 2022 21:00 – 28 Kas 2022 01:00

GAGA ESKİŞEHİR, Orhangazi, Özleyiş Sk. No:1, 26160 Odunpazarı/Eskişehir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Sevgili tango Severler;

Yıldızlarla dans et sloganı ile yola çıktığımız Estrella yolculuğumuzda; 

Türkiye nin yıldızı Eskişehir’de  yine Tango yıldızları buluşuyor. Siz de bu muhteşem buluşmaya tanık olmak ve yerinizi almak istemez misiniz?

Estrella Tango Fest Eskişehir’in en önemli tango etkinliklerinden biri. Eskişehir Stüdioekho’nun kurucu  eğitmenlerinden Melek Erol ve Handan Gölgeli’nin organize ettiği bu ekinlik Türkiye’nin her yerinden tango severleri bir araya getiren kaçırılmaması gereken muhteşem bir organizasyon…

Birbirinden değerli Tango eğitmenlerinin, Dj’lerin ve Dansçıların bir araya geldiği, bu yıl üçüncüsü yapılan Estrella Tango Fest’de sizin de yıldızınız parlasın.

Türkiye’nin en güzel ve en modern, şehirlerinden biri olan Eskişehir’i görmek,  birbirinden değerli Tango eğitmenlerinden ders almak, yeni insanlarla tanışmak, Eskişehir’in en güzel mekanlarından  Gaga’nın büyüleyici atmosferinde  dans etmek için muhteşem bir fırsat….Bugüne kadar Estrella Tango fest ile tanışmadıysanız ajandanıza tarihleri not edin ve erken kayıt için acele edin….

Siz de dansınızı bizimle paylaşın, festivalimizin yıldızı olun…

Program


  • 4 saat

    Açılış Milongası

    GAGA Eskişehir

  • 13 saat

    Workshop / Kadın - Erkek Tekniği Semineri

    Studio EKHO
8 öge daha mevcut

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page